گزینه های متعدد هنگام خرید گوشی پزشکی پزشکی لیتمن

  • Post author:
  • Post category:Business

اگر شما علاقه مند به خرید گوشی پزشکی قلب لیتمن هستید ، ممکن است بخواهید بیشتر بخوانید زیرا این مقاله سه مورد از مشهورترین گوشی های پزشکی قلب لیتمن را با هم مقایسه می کند.

Littmann یکی از قدیمی ترین و درجه یک ترین تولیدکنندگان گوشی پزشکی در بازار امروز است. آنها در زمینه پزشکی به دلیل تولید تنها بهترین محصولات برای استفاده پزشکان مشهور هستند. می دانید که هنگام خرید لیتمن ، یک گوشی پزشکی با کیفیت دریافت می کنید.

با مقایسه بسیاری از محصولات Littmann ، متوجه خواهید شد که آنها دارای سه مدل برتر هستند که برای زمینه قلب مناسب هستند و توسط پزشکان و پرستاران در سراسر جهان توصیه می شود.

این سه مدل عبارتند از استتوسکوپ Master Cardiology ، Cardiology S.T.C. گوشی پزشکی و در نهایت گوشی پزشکی ستونوسکوپ III. همه آنها محکم و بادوام ساخته شده اند و یک افزودنی عالی برای گوشی پزشکی شما هستند. با این حال بهترین دکتر قلب در مشهد ممکن است بر اساس نیازهای قلب و عروق خود ، مدل متفاوتی خریداری کنید.

استتوسکوپ کاردیولوژی کارشناسی ارشد

اولین مدلی که باید مورد توجه قرار گیرد ، گوشی پزشکی لایتمن است. این مدل دارای یک دیافراگم قابل تنظیم است و با هنرنمایی شگفت انگیزی ساخته شده است که به نوبه خود عملکرد نهایی را در اختیار کاربر قرار می دهد که می توانید در یک گوشی پزشکی یک طرفه بدست آورید.

علاوه بر این ، این مدل یک قطعه قفسه سینه از جنس استنلس استیل ساخته شده است که دارای راحتی قابل حمل بسیار راحت در یک گوشی پزشکی یک طرفه است. در بررسی ها ، پزشکان به دیافراگم قابل تنظیم که به راحتی بین صداهای با فرکانس پایین و بالا با تغییر فشار ساده بر روی قسمت قفسه سینه متناوب می شود ، بسیار بالا امتیاز می دهند و استفاده از آن را بسیار آسان می دانند. بعلاوه برای روزهایی که اوضاع کمی ناخوشایند است ، یک آداپتور روش ویژه برای محل مشکل یا سمع کودکان نیز ارائه می شود.

The Cardiology S.T.C. گوشی پزشکی

مدل S.T.C در بین پزشکان و پرستاران کاردیو بخاطر دقت بالایی که در این فناوری طراحی نوآورانه گوشی پزشکی وجود دارد ، بسیار شناخته شده است. علاوه بر این ، دارای آکوستیک برجسته ای است که همراه با یک قطعه قفسه سینه منحصر به فرد و به راحتی قابل درک است که به کاربر اجازه می دهد حرکت راحتی بین سایت های سمعک داشته باشد.

یکی از ویژگی هایی که پزشکان در مورد این مدل در خط قلب لیتمن به شدت توصیه می کنند ، طراحی نوآورانه گوشی پزشکی است که به نظر می رسد متخصصان قلب اجازه می دهند حرکت و جابجایی آن بسیار آسان باشد و در عین حال هنوز صوت برجسته ای را برای بهترین تشخیص ارائه دهد. ممکن